آموزش: آموزش عوض کردن صوت دوبله و زیر نویس هماهنگ در فیلم های چند زبانه ( بیشتر از دو زبان )
تبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
  1. آفلاین
    کاربر مووی فا

عنوان کاربر
    کاربر مووی فا
    ميانگين پست در روز
    0.51
    پسندیده
    582
    پسند های دریافتی
    1,105
    میزان امتیاز
    108

آموزش عوض کردن صوت دوبله و زیر نویس هماهنگ در فیلم های چند زبانه ( بیشتر از دو زبان )

با سلام خدمت همه کاربران و بازدید کنندگان قصد دارم در رابطه با عوض کردن زبان فیلم در فیلم های چند زبانه رو که بعضیا شاید مشکل داشته باشن رو بگم

از الان بگم منظورم از چند زبانه اینه که یه زبان اصلی ( انگلیسی یا هر زبانی ) و دو یا سه تا زبان فارسی ( صوت دوبله ) داشته باشن .

بعضی از صوت دوبله ها جاهایی از فیلم یا انیمیشن رو سانسور کردن و ما برای این که کاربران عزیز این قسمت هارو هم ببینن و مشکل در فهمیدن آن نداشته باشن زیر نویس این قسمت هارو هماهنگ با صوت دوبله خودش قرار داده این در فیلم های دوبله فارسی. دوستان عزیز فیلم های دو زبانه ( دوبله فارسی + زبان اصلی ) که معلومه فقط دوبله هست و یه زبان اصلی که خیلیا دوبله رو ترجیح میدن ، اما بعضی از فیلم ها بیش از یه صوت دوبله دارن یعنی ( دو یا سه صوت دوبله + زبان اصلی ) پس اینجوری کسایی شاید باشن که بخوان به صوت دوبله هایی که خودشون دوس دارن و یا میشناسن موسسه دوبله کننده رو گوش بدن

اینجوری مجبور به عوض کردن صوت دوبله میشن که در عکس زیر مسیر عوض کردن صوت دوبله رو نشون میدم

توجه : این آموزش برای عوض کردن صوت دوبله هایی هست که بیش از یک صوت دوبله دارن پس خوب توجه کنید تا مشکلی پیش نیاد

همون طور که میبینید سه صوت دوبله و یه صوت انگیلسی یا همون زبان اصلی فیلم هست و جلوی صوت دوبله نوشته شده مال کدوم موسسه هست ( گلوری ، آواژه یا سورن و یا هر موسسه ای ) پس شما میتونید هر کدوم رو که دوس داشته باشین انتخاب کنید . زیر نویس این صوت دوبله ها ( قسمت های سانسور شده ) نیز همراه صوت دوبله روی فیلم هست . اما در صورت نشان ندادن زیر نویس قسمت های سانسور شده میتوانید از قسمتی که در عکس زیر مشخص شده زیر نویس هماهنگ با صوت دوبله رو انتخاب کنید تا در قسمت های سانسور شده زیر نویسش نشان داده بشه

تو عکس بالا که مشاهده میکنید همون جوری که سه صوت دوبله ( گلوری ، آواژه و سورن ) هست زیر نویس هماهنگ باهاشون نیز به اسم خودشون هست.
    دوستان اگه بازم سوالی بود تو این تاپیک بپرسین تا پاسخ داده بشه
    ویرایش توسط S@DeGh : 2014/12/18 در ساعت 14:25
    ◘◘◘◘ ..::: خـــواص و مــزايای دكــمه تــشكـــر :::.. ◘◘◘◘

/*دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت____دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور*/

2. آفلاین
    کاربر مووی فا

عنوان کاربر
    کاربر مووی فا
    ميانگين پست در روز
    0.01
    پسندیده
    0
    پسند های دریافتی
    0
    میزان امتیاز
    0
    ممنون از توضیحات شما
    ولی مشکلی که وجود داره اینه که وقتی صدای دوبله به فارسی تغییر میکنه،این تغییر ذخیره نمیشه
    برای من که میخوام تبدیلش کنم به فورمت dvd چطورمیتونم دوبله ی فارسی رو روی dvd رایت شده حفظ کنم

3. آفلاین
    معاونت انجمن

عنوان کاربر
    معاونت انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.59
    پسندیده
    5,720
    پسند های دریافتی
    11,875
    میزان امتیاز
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط yanaz نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات شما
    ولی مشکلی که وجود داره اینه که وقتی صدای دوبله به فارسی تغییر میکنه،این تغییر ذخیره نمیشه
    برای من که میخوام تبدیلش کنم به فورمت dvd چطورمیتونم دوبله ی فارسی رو روی dvd رایت شده حفظ کنم
    با استفاده از نرم افزار MKVToolnix میتونید صدای دوبله فارسی رو انتخاب کنید و صدای انگلیسی رو حذف کنید

4. آفلاین
    کاربر مووی فا

عنوان کاربر
    کاربر مووی فا
    ميانگين پست در روز
    0.01
    پسندیده
    0
    پسند های دریافتی
    0
    میزان امتیاز
    0
    ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

5. آفلاین
    کاربر مووی فا

عنوان کاربر
    کاربر مووی فا
    ميانگين پست در روز
    0.00
    پسندیده
    0
    پسند های دریافتی
    0
    میزان امتیاز
    0
    ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری میتونم باند دوبله فارسی را به یک فیلم در kmplayer اضافه کنم

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع